(karta nr 315)
 

Czujniki kontroli jakości

Masz problemy z doborem odpowiedniego czujnika do kontroli jakości produktu?

Omron oferuje szeroką gamę różnego rodzaju czujników specjalizowanych, wykorzystywanych w tego typu aplikacjach. Są to zarówno dokładne czujuniki koloru, czujniki laserowe jak i rozbudowane systemy wizyjnej kontroli jakości i identyfikacji obiektów, oferujące zaawansowane metody pomiarowe spełniające wysokie wymagania współczesnych procesów produkcyjnych. Stosowanie jednego systemu wizyjnego eliminuje konieczność wykorzystania wielu standardowych czujników do oceny poprawności produktów.

Masz szeroki asortyment produktów?

Nie musisz przezbrajać całej maszyny - wystarczy wybrać jedną z wielu dostępnych scen w naszych systemach i to praktycznie bez konieczności zatrzymania maszyny. Jeśli masz sprawdzać poprawność nadruku daty, ceny, kształtu opakowania - zrobisz to za jednym razem, w nieprawdopodobnie krótkim czasie z zastosowaniem naszych systemów wizyjnych.

Musisz odczytać kody dwuwymiarowe?

Data Matrix i QR Code nie są problemem dla systemów V530, nawet jeśli zmieniają się rozmiary i położenie kodów. Nie musisz stawiać dodatkowej szafy, nie potrzebujesz nawet komputera. Wszystkie systemy są typowymi systemami przemysłowymi w kompaktowych obudowach, które łatwo można zintegrować z istniejącym sterowniem.

czujniki koloru

czujniki [więcej informacji]

wizyjne systemy ID

wizyjne systemy ID [więcej informacji]

czujniki laserowe

czujniki laserowe [więcej informacji]

czujniki laserowe pomiaru odległości

czujniki laserowe [więcej informacji]

systemy wizyjne

systemy wizyjne [więcej informacji]

powrót