amortyzatory
home NORKOM
nowe technologie
Kontakt
Nasi dostawcy
Lista referencyjna

© NORKOM 2008

(karta nr 2012)

Amortyzatory - seria MAGNUM

MAGNUM

MC/MA/ML 33 do 64

amortyzator MC 150 do 600

Samonastawne
Samonastawne amortyzatory serii MAGNUM ACE są wyposażone w technikę tłumienia następnej generacji, dla wymagań nadchodzącego stulecia. Gwarantują one samoczynnie dużą trwałość wyrobów w trudnym otoczeniu. Zapewnia to nowa technika uszczelniania, hartowana prowadnica jak też zintegrowany twardy zderzak. Umożliwiają one o 50 % większe przejmowanie energii i duży zakres masy efektywnej (między 3 a 63 700 kg), przez to stwarzają one nowe perspektywy odnośnie wielkości tłumienia i wykorzystania maszyn. Otwierają one nowe możliwości w konstrukcji i montażu. Ta seria posiada przelotowy gwint zewnętrzny i nowy kołnierz zaciskowy.

W serii MAGNUM na zapytanie: jest oferowana niklowana, z olejem specjalnym, zabudowana w siłowniku, odporna na wodę morską lub w innych specjalnych wykonaniach.

Nastawne
Nastawne amortyzatory ACE są jedyne w swoim rodzaju. Innowacyjna seria Magnum przedstawia technikę dławienia następnej generacji dla wymagań przyszłościowych. Nowa technika uszczelniania, hartowane prowadnice i zintegrowany twardy zderzak przedłużają w sposób istotny trwałość. Nastawa według skali przedniej i tylnej, zmodernizowane kołnierze zaciskowe i gwint przelotowy stwarzają nowe opcje w konstrukcji i montażu. Zalety tej serii umożliwiają zwiększenie o 50 % pochłanianie energii i większy zakres masy efektywnej od 9 do 79 400 kg. Typoszereg ML został opracowany specjalnie dla dużej efektywnej masy w zakresie od 300 do 500 000 kg.

W serii MAGNUM na zapytanie: jest oferowana niklowana, z olejem specjalnym, zabudowana w siłowniku, odporna na wodę morską lub w innych specjalnych wykonaniach.

[dokumentacja techniczna] [Amortyzatory serii MAGNUM]SC2 25 - 650 456 KB

powrót