home NORKOM
nowe technologie
Kontakt
Nasi dostawcy
Lista referencyjna

© NORKOM 2008

Modu造 DTX (karta nr 1540)

flukenetworks
strona producenta »
 
cennik

Nazwa modelu

Opis

DTX-MFM

DTX Multimode Fiber Modules - modu造 wielomodowe - Zawiera: Dwa modu造 dla jednostki g堯wnej i zdalnej ze 廝鏚豉mi LED 850nm i 1300nm w jednym wyj軼iu, miernik mocy dla 850/1300/1310/1550 nm oraz zintegrowany VFL (lokalizator uszkodze kabla)

DTX-SFM

DTX Singlemode Fiber Modules - modu造 jednomodowe - Zawiera: Dwa modu造 dla jednostki g堯wnej i zdalnej ze 廝鏚豉mi laserowymi 1310nm i 1550nm w jednym wyj軼iu, miernik mocy dla 850/1300/1310/1550 nm oraz zintegrowany VFL (lokalizator uszkodze kabla)

DTX-GFM

Zestaw dw鏂h modu堯w Gigabit Fiber Module, gdzie ka盥y posiada:- 廝鏚這 850nm VCSEC oraz laserowe 1310nm w jednym porcie wyj軼iowym, miernik mocy 850/1300/1310/1550nm, zintegrowane wyj軼ie VFL, dla kwalifikacji wielomodowych w堯kien 50/125 oraz 62.5/125, zestaw zawiera kable testowe 50/125 SC-SC oraz adaptery

powr鏒