technologie
 
Home O nas Nasi dostawcy Lista referencyjna Kontakt Zamówienia zamówienia


ASO - Przekaźniki bezpieczeństwa

Przekaźnik bezpieczeństwa – monitorowanie czujników dotykowych

Przekaźnik bezpieczeństwa ELMON służy do monitorowania czujników dotykowych, takich jak maty kontaktowe, listwy bezpieczeństwa i zderzaki bezpieczeństwa. Wszystkie jednostki sterujące są zgodne z normą EN 13849-1 i nową dyrektywą maszynową 2006/42/WE. Ciągłe badania i rozwój oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniają stały rozwój przekaźników ELMON.

Wraz ze wzrostem wymagań norm bezpieczeństwa, rosną potrzeby zabezpieczenia urządzeń na odpowiednim poziomie oraz kategorii bezpieczeństwa. Oferujemy przekaźniki bezpieczeństwa do kat.3 Pl „d” (Wg DIN EN ISO 13849-1), z resetem ręcznym lub automatycznym. Zasilanie przekaźników pod 230 V oraz 24 V. Pod jedno wejście możemy podłączyć do 5 listew bezpieczeństwa czy zderzaków lub 10 mat bezpieczeństwa – oczywiście musza być spełnione warunki odnośnie długości obwodów oraz połączenia. Błąd na czujniku nie może wynosić więcej niż -/+500 Ohm. Układ zbudowany na sygnale rezystancyjnym jest w 100% niezawodny.

Oferowane przez nas przekaźniki bezpieczeństwa mają możliwość zabudowy na szynę DIN oraz bezpośrednio na ścianie. Przy montażu ściennym mamy możliwość wykorzystania przekaźników bezpieczeństwa w stopniu ochrony IP65, co pozwala na montaż na zewnątrz.

Sprostanie nowym normom i wymaganiom bezpieczeństwa to podstawa w bezpiecznym funkcjonowaniu urządzenia. Zadbajmy wspólnie o wysoki standard pracy wokół urządzeń, w których występuje wysoki stopień ryzyka wypadku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania, które spełni twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą dobierając odpowiedni przekaźnik bezpieczeństwa lub odpowiedni, kompletny układ bezpieczeństwa bazujący na czujnikach rezystancyjnych marki ASO Safety.

Przekaźniki na szynę DIN

Przekaźniki

[Więcej informacji]

Przekaźniki montaż ścienny

Przekaźniki

[Więcej informacji]

powrót

(karta nr 4328)